• ORSA MAKİNA & DANIŞMANLIK
  ORSA MAKİNA & DANIŞMANLIK

  2010 yılı temmuz ayında kurulan ORSA MAKİNA DANIŞMANLIK bu güne kadar ve bundan sonra da müşterilerinin imalat çözümlerine gerek kaliteli, gerek esnek ve gerekse teknolojik çözümler üretmeye devam edecektir.

  Bu temel ilkeler doğrultusunda temsil ettiğimiz ürünler ve firmalar seçilmiştir. Sadece satış değil, satış sonrası müşterilerimizle oluşturacağımız devamlılık kuruluş amaçlarımızdan birisidir. Bunun için, satış sonrası müşteri tatmini çok önemli bir kriterdir.

  Temel kuruluş ilke ve satış sonrası amacımıza ulaşmakta güvendiğimiz, firmamızın arkasında duran, kalite ve günün ihtiyaçlarına göre gelişimden taviz vermeyen firmalarımızla sizlerin hizmetine devam edeceğiz.

Temsilciliklerimiz,

PL LEHMANN 4. ve 5. eksen döner tablalar, 4. ve 5. eksen divizörler için özel proje çözümleri

MADAULA torna canlı takımları, açılı kafalar, çoklu kafalar, kayar otomat takımları ve hız kafaları ve devir artırıcılar

TRIAG mengene çeşitleri, APS sistemleri, bağlama elemeanları ve özel fikstür çöazümleri, pnömatik vakum tablaları

RENISHAW takım ölçme probu, parça ölçme probu, parça ölçme yazılımları, özel ölçüm ve kalibrasyon cihazları

Temsilcisi olduğumuz firmalar, kalite ve gelişimcilikleri ile tanınmış Avrupa lı firmalar olup, sizlerin imalat ihtiyaçlarınıza gerek tecrübeleri gerekse ürün çeşitliliği ile net çözün üretebilmektedirler. Böylece gönül rahatlığı ile imalatınıza kalite katar, imalat kalitenize bir standart getirebilirler.

ORSA MAKINA DANIŞMANLIK bu güven ve teknoloji ile sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Hizmet ve çözüm üretmek bizden, keyifli üretimler sizden.

Saygılarımızla…

 • Renishaw
 • Lehmann
 • Triag
 • Madaula